Reporter Lisek jest dziennikarzem terenowym. Odwiedza ciekawe miejsca i wszędzie wciska swój ciekawski nos. W URWIS TVodpowiedzialny jest za zbieranie najnowszych informacji oraz za wywiady z gośćmi. Podczas nagrań jest bardzo niezdyscyplinowany i często robi sobie żarty, jednak wszyscy mu to wybaczają ze względu na jego czar osobisty. To właśnie reportera Liska najczęściej możecie spotkać w akcji.

 

Myszka jest prezenterką wiadomości. Kontaktuje się z reporterami i zbiera wszystkie ciekawostki oraz przedstawia je widzom w poszczególnych odcinkach. Nie jest tajemnicą, że na wizji podjada różne smakołyki...

 

Dziadek jest najstarszym członkiem URWIS TV. Pamięta czasy kiedy Myszka była całkiem malutka, a Lisek nie potrafił mówić. Z racji tego, że Dziadek jest najstarszy i jednocześnie najmądrzejszy można się do niego zgłosić z każdym problemem. Najczęściej pytaniami zamęcza Dziadka mała Dorotka.

 

Owieczka Dorotka jest najmłodsza i najgłośniejsza w całej telewizji. Ciągle ma problemy, zadaje trudne pytania i wiecznie coś gubi, a jak już znajdzie to zapomina po co szukała. Dorotka nigdy nie rozstaje się ze swoją kokardką.

 Reporter Kinol przeprowadza sondy uliczne z najmłodszymi mieszkańcami Wolsztyna. Jeśli kiedyś go spotkacie, to na pewno zada Wam jakieś ciekawe pytanie. Tajemnicą jest, dlaczego ma taki krzywy nos...

 

 

 


Wydrukuj tekst...
Ostatnia aktualizacja
14.10.2013 18:20

Osób online: 1

stat4u

Wszystkie prawa zastrzeżone UrwisTV Copyright © by www.urwistv.wolsztyn.pl 2011.
Projekt graficzny: Ryszard Muzyczuk. Wykonanie strony: PRESSTU.PL